Перекладач → Латиницею

Онлайн перекладач http://translate.meta.ua
Поради:

Транслітерація

Безкоштовний сервіс «Транслітерація» здійснює конвертацію російських і українських букв в латиницю і навпаки.

Транслітерація широко використовується замість кирилиці при роботі на нерусифікованих системах для введення назв файлів, каталогів, а також для перекладу назв або імен з однієї мови на іншу. Транслітерація буде корисна при листуванні з адресатом, у якого не встановлена кирилиця на комп'ютері. Транслит широко використовується в SMS -сообщениях, оскільки дозволяє помістити більше символів латиниці в одне повідомлення, на відміну від кирилиці.

Також, цей сервіс буде корисний веб-майстрам при складанні ЧПУ ("человекопонятные урл" - веб-адреси, зручні для сприйняття людиною) сайту з транслитом підтримуваним пошуковими системами Яндекс і Google.

Для транслітерації тексту, введіть або скопіюйте текст в текстову область і натисніть кнопку «Транслітерація». Введений текст автоматично транслітеруватиме і відобразиться в латиниці або кирилиці.

Сервіс тестувався в останніх версіях усіх популярних браузерів : Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari. Рекомендуємо встановити один з них і завжди оновлювати браузер з виходом нових версій.

Перекладач