Перекладач з Польської на Французьку

Онлайн перекладач http://translate.meta.ua
Поради:

польсько - французький переклад онлайнВведення тексту і вибір напряму перекладу


Початковий текст на польській мові надрукувати чи скопіювати до верхнього вікна та обрати напрямок перекладу з випадаючого меню.
Наприклад, для польсько-французького перекладу, потрібно ввести текст на польській мові до верхнього вікна та обрати з першого випадаючого меню пункт польська, а з другого - французька.
Натиснувши клавішу Перекласти, ви отримаєте під формою результат перекладу – французький текст.

Спеціалізовані словники польської мови


Якщо ваш вихідний текст для перекладу належить до специфічної тематики, оберіть тему спеціалізованого словника в випадаючого переліку. Наприклад, Бізнес, Інтернет, Закони, Музика тощо. За замовчуванням вживається словник загальної польської лексики.

Переклад з польської мови.

У зв'язку з особливостями вимови поляків можуть виникнути серйозні проблеми з польським перекладом на французьку мову. У польській мові наголос завжди припадає на передостанній склад. Кваліфікований переклад з польської мови практично неможливий без знання перекладачем англійської мови. Ця специфіка багато в чому визначає складність роботи з польською мовою.
Дуже важливо враховувати граматичні особливості французької та польської мови - незвичні у вимові польські географічні назви та їх відмінкові форми.
Як і у випадку з будь-якою іншою мовою, при перекладі польського тексту пам'ятайте, що ваше завдання полягає в передачі сенсу, а не в дослівному перекладі тексту. Важливо знайти в мові перекладу - французькій - смислові еквіваленти, а не добирати слова із словника.
Перекладач