Перекладач → Перевірка орфографії

Онлайн перекладач http://translate.meta.ua
Поради:

Перевірка орфографії

Перевірити правопис тексту можна за допомогою звичайного орфографічного словника. Це може зайняти масу часу і не усі слова можна знайти в звичайному словнику. Якщо необхідно швидко перевірити на правопис великий текст, що містить сотень слів на допомогу приходить онлайн перевірка орфографії.

Цей безкоштовний сервіс «Перевірка орфографії» здійснює перевірку заданого тексту на наявність в нім орфографічних помилок і пропонує варіанти для їх виправлення. Для перевірки просто скопіюйте і вставте текст в текстову область перевірки орфографії, виберіть мову тексту і натисніть кнопку «Перевірка орфографії». Знайдені помилки або друкарські помилки відзначаються підкресленням. При наведенні курсора на підкреслене слово, виводитися вікно, в якому пропонуються варіанти написання слова.

Сервіс «Перевірка орфографії» заснована на використанні орфографічних словників. В даний момент можна перевіряти тексти на росіянинові, українській і англійській мовах.

Сервіс тестувався в останніх версіях усіх популярних браузерів : Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari. Рекомендуємо встановити один з них і завжди оновлювати браузер з виходом нових версій.

Перекладач