Перекладач з Англійської на Українську

Онлайн перекладач http://translate.meta.ua
Поради:

англо - український переклад онлайнВведення тексту і вибір напряму перекладу


Початковий текст на англійській мові надрукувати чи скопіювати до верхнього вікна та обрати напрямок перекладу з випадаючого меню.
Наприклад, для англо-українського перекладу, потрібно ввести текст на англійській мові до верхнього вікна та обрати з першого випадаючого меню пункт англійська, а з другого - українська.
Натиснувши клавішу Перекласти, ви отримаєте під формою результат перекладу – український текст.

Спеціалізовані словники англійської мови


Якщо ваш вихідний текст для перекладу належить до специфічної тематики, оберіть тему спеціалізованого словника в випадаючого переліку. Наприклад, Бізнес, Інтернет, Закони, Музика тощо. За замовчуванням вживається словник загальної англійської лексики.

Віртуальна клавіатура для англійської розкладки


Якщо англійська розкладка на вашому комп’ютері відсутня, скористайтеся віртуальною клавіатурою. Віртуальна клавіатура дозволяє вводити букви англійського алфавіту за допомогою миші.

Переклад з англійської мови.

При перекладі текстів з англійської мови на українську виникають численні проблеми з вибором слів через полісемію англійської мови. Контекст відіграє важливу роль при виборі потрібного значення. Нерідко доводиться самостійно підбирати синоніми до перекладених слів для досягнення необхідного смислового навантаження..
У всіх мовах світу величезна кількість слів запозичена саме з англійської. У зв'язку з цим, багато слів англійської мови не перекладаються, а просто транскрибуються, при цьому нерідко відбувається адаптація до фонетики української мови.
Як і у випадку з будь-якою іншою мовою, при перекладі англійського тексту пам'ятайте, що ваше завдання полягає в передачі сенсу, а не в дослівному перекладі тексту. Важливо знайти в мові перекладу - українській - смислові еквіваленти, а не добирати слова із словника.
Перекладач