Перекладач з Казахської на Польську

Онлайн перекладач http://translate.meta.ua
Поради:

казахсько - польський переклад онлайнВведення тексту і вибір напряму перекладу


Початковий текст на казахській мові надрукувати чи скопіювати до верхнього вікна та обрати напрямок перекладу з випадаючого меню.
Наприклад, для казахсько-польського перекладу, потрібно ввести текст на казахській мові до верхнього вікна та обрати з першого випадаючого меню пункт казахська, а з другого - польська.
Натиснувши клавішу Перекласти, ви отримаєте під формою результат перекладу – польський текст.

Спеціалізовані словники казахської мови


Якщо ваш вихідний текст для перекладу належить до специфічної тематики, оберіть тему спеціалізованого словника в випадаючого переліку. Наприклад, Бізнес, Інтернет, Закони, Музика тощо. За замовчуванням вживається словник загальної казахської лексики.

Переклад з казахської мови.

Казахська - це тюркська мова, яка зберегла більшість рис, властивих цій группі мов, і має ряд характерних особливостей. У казахській мові відсутні діалекти, що значно спрощує переклад з казахської мови на польську, оскільки не виділяються групи зі спеціальною лексикою або граматикою.
При перекладі казахського тексту можна відзначити відсутність прийменнників, проте передбачені післясклади та відмінки. Ще одна важлива відмінність від польської - відсутність узгодження прикметника й іменника у відмінку і числі. Слід брати до уваги і досить незначне використання сполучників
Як і у випадку з будь-якою іншою мовою, при перекладі казахського тексту пам'ятайте, що ваше завдання полягає в передачі сенсу, а не в дослівному перекладі тексту. Важливо знайти в мові перекладу - польській - смислові еквіваленти, а не добирати слова із словника.
Перекладач