Перекладач з Російської на Англійську

Онлайн перекладач http://translate.meta.ua
Поради:

російсько - англійський переклад онлайнВведення тексту і вибір напряму перекладу


Початковий текст на російській мові надрукувати чи скопіювати до верхнього вікна та обрати напрямок перекладу з випадаючого меню.
Наприклад, для російсько-англійського перекладу, потрібно ввести текст на російській мові до верхнього вікна та обрати з першого випадаючого меню пункт російська, а з другого - англійська.
Натиснувши клавішу Перекласти, ви отримаєте під формою результат перекладу – англійський текст.

Спеціалізовані словники російської мови


Якщо ваш вихідний текст для перекладу належить до специфічної тематики, оберіть тему спеціалізованого словника в випадаючого переліку. Наприклад, Бізнес, Інтернет, Закони, Музика тощо. За замовчуванням вживається словник загальної російської лексики.

Віртуальна клавіатура для російської розкладки


Якщо російська розкладка на вашому комп’ютері відсутня, скористайтеся віртуальною клавіатурою. Віртуальна клавіатура дозволяє вводити букви російського алфавіту за допомогою миші.

Переклад з російської мови.

Головною проблемою при перекладі з російської мови на англійську є неможливість досягти економічності мовних засобів, оскільки російська мова перенасичена скороченнями і багатозначними поняттями. Водночас, багато російських довгих речень перекладаються одним-двома словами англійської мови.
При перекладі тексту з російської мови перекладачеві доводиться використовувати слова не лише з активного словникового запасу, але й застосовувати мовні конструкції з так званого пасивного словника.
Як і у випадку з будь-якою іншою мовою, при перекладі російського тексту пам'ятайте, що ваше завдання полягає в передачі сенсу, а не в дослівному перекладі тексту. Важливо знайти в мові перекладу - англійській - смислові еквіваленти, а не добирати слова із словника.
Перекладач