Перекладач з Латиської на Французьку

Онлайн перекладач http://translate.meta.ua
Поради:

латисько - французький переклад онлайнВведення тексту і вибір напряму перекладу


Початковий текст на латиській мові надрукувати чи скопіювати до верхнього вікна та обрати напрямок перекладу з випадаючого меню.
Наприклад, для латисько-французького перекладу, потрібно ввести текст на латиській мові до верхнього вікна та обрати з першого випадаючого меню пункт латиська, а з другого - французька.
Натиснувши клавішу Перекласти, ви отримаєте під формою результат перекладу – французький текст.

Спеціалізовані словники латиської мови


Якщо ваш вихідний текст для перекладу належить до специфічної тематики, оберіть тему спеціалізованого словника в випадаючого переліку. Наприклад, Бізнес, Інтернет, Закони, Музика тощо. За замовчуванням вживається словник загальної латиської лексики.

Переклад з латиської мови.

Зверніть увагу на те, на що при перекладі з латиської на французьку, в тексті оригіналу робиться смисловий акцент. Порядок слів в латиському реченні вільний, тому переклад у першу чергу залежатиме від смислового наголосу.
У латиській багато запозичень з російської й інших слов'янських мов. Проте частина слів потрапила в латиську мову багато століть тому, слова могли з часом змінити своє значення і тому не мають еквівалентів серед слів французької мови.
Як і у випадку з будь-якою іншою мовою, при перекладі латиського тексту пам'ятайте, що ваше завдання полягає в передачі сенсу, а не в дослівному перекладі тексту. Важливо знайти в мові перекладу - французькій - смислові еквіваленти, а не добирати слова із словника.
Перекладач