Перекладач з Казахської на Російську

Онлайн перекладач http://translate.meta.ua
Поради:

казахсько - російський переклад онлайнВведення тексту і вибір напряму перекладу


Початковий текст на казахській мові надрукувати чи скопіювати до верхнього вікна та обрати напрямок перекладу з випадаючого меню.
Наприклад, для казахсько-російського перекладу, потрібно ввести текст на казахській мові до верхнього вікна та обрати з першого випадаючого меню пункт казахська, а з другого - російська.
Натиснувши клавішу Перекласти, ви отримаєте під формою результат перекладу – російський текст.

Спеціалізовані словники казахської мови


Якщо ваш вихідний текст для перекладу належить до специфічної тематики, оберіть тему спеціалізованого словника в випадаючого переліку. Наприклад, Бізнес, Інтернет, Закони, Музика тощо. За замовчуванням вживається словник загальної казахської лексики.

Переклад з казахської мови.

Казахська - це тюркська мова, яка зберегла більшість рис, властивих цій группі мов, і має ряд характерних особливостей. У казахській мові відсутні діалекти, що значно спрощує переклад з казахської мови на російську, оскільки не виділяються групи зі спеціальною лексикою або граматикою.
При перекладі казахського тексту можна відзначити відсутність прийменнників, проте передбачені післясклади та відмінки. Ще одна важлива відмінність від російської - відсутність узгодження прикметника й іменника у відмінку і числі. Слід брати до уваги і досить незначне використання сполучників
Як і у випадку з будь-якою іншою мовою, при перекладі казахського тексту пам'ятайте, що ваше завдання полягає в передачі сенсу, а не в дослівному перекладі тексту. Важливо знайти в мові перекладу - російській - смислові еквіваленти, а не добирати слова із словника.
Перекладач