Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-украински

Чому я обрала цю професію?
У голові кожного промайне своя відповідь, наприклад: обрали батьки, за компанію з товаришем, поступив на бюджет, порадили, подобається спеціальність. Серед таких думок промайнула і моя.
Після школи кожен починає своє самостійне життя і обирає свій шлях. Коли я почала задумуватись про своє майбутнє, то вирішила слухати не тата з мамою, не друзів, а насамперед себе саму. Я підійшла до вибору своєї майбутньої професії по дорослому. Зважувала переваги та недоліки тієї чи іншої спеціальності, порівнювала вищі навчальні заклади і навіть дивилася яка зарплата може бути.
Я вже обрала майбутню професію, керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що я змалку захоплювалася предметом хімія, мені подобалося експериментувати, робити різні досліди , тому я вирішила стати хіміком у НУ ЛП зі спеціальністю «Технологія харчових добавок і косметичних засобів».
По суті хімія – це все, що нас оточує. У будь-якій галузі

По-английски

Today I returned from English summer school.Very pleased me there to study.Тиакож became acquainted with new friends. The same remarkable teachers what
taught severely.For it I knew English remarkably.Thank you for a collaboration and
your patience.Hope that I yet to you will return!