Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

And when you were on these travels, I mean, did your Dad sort of have a notebook, and he'd be sort of stopping everywhere ...?
T Constantly.
I ... and writing detailed notes of everywhere?
T Yeah, he's always got pen and paper and three or four guidebooks and other people's guidebooks and so on.
I And that must have made travelling a lot slower for you as a family.
T Oh, no. He's hectic, Dad. He's ... We land in a country, his feet hit the ground, and he takes off. We don't stop for two seconds. He gets up and goes out before we get up, comes back, gets us up, takes us to breakfast, we rush around all the sights, see everything, stop for one drink here, lunch somewhere else, dinner somewhere else, after dinner drink somewhere else, takes us back to the hotel and he goes out again, and goes on all night.
I Amazingly exhausting!
T Ah, it is! It's really exhausting! It got to a point where me and my brother ... what we really liked about travelling for a while was sitting at home

По-украински

І коли ви були на цих подорожах, я означаю, ваш Папа сортував мають записник, і він був би сортують зупинки скрізь ...?
T Постійно.
Я ... і пишучи детальні записи скрізь?
T, Так, він - завжди отримувана ручка і папір і три або чотири путівники і путівники інших людей, і так далі.
Я І це повинно зробити подорож повільніший багато для вас як сім'я.
T, О, номер Він гарячковий, Папа. Він є ... Ми приземляємося в країні, його стопи вражають землю, і він знімає. Ми продовжуємо впродовж двох секунд. Він встає і виходить перед тим, як ми встанемо, повертається, зводить нас на ноги, бере нас в сніданок, ми мчимося навколо усього зору, бачимо все, зупиняють для одного п'ють тут, ланч де-небудь ще, обід де-небудь ще, після обіду п'ють де-небудь ще, бере нас назад до готелю і він виходить знову, і триває увесь ніч.
Я Дивно, виснажуючи!
T Ах, це є! Це дійсно виснажує! Це дісталося до пункту, де мене і мій брат ... що нам дійсно сподобалося про подорож на якийсь час сидів удома