Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-украински

Сальвадор Далі
Далі відомий за його сюрреалістичних робіт і багато хто вважає його самим блискучим сюрреалістичного свого часу. Але щоб зрозуміти загадку, яка Сальвадора Далі, необхідно прийняти зазирнути у своє дитинство, свою родину, і його натхнення.
Сальвадор Далі народився в Фігерас, Іспанія. Далі, будучи тільки молоді чоловіки в жіночому cominated-побутових, балували багато його мати, бабуся, тітка, і медсестра. Все це увагу було не достатньо для Далі, і він постійно шукав способи, щоб залучити більше. Він був дуже неслухняним хлопчиком.
У віці 10 років, Далі почав проявляти інтерес до мистецтва. Він створив свою першу картину. До того часу, йому було 15 років, він вже створив свою художню виставку.
У 1921 році 17-річний Сальвадор Далі увійшов в Мадриді Школі витончених мистецтв, сподіваючись на паливо його інтерес до футуризму та кубізму. Тим не менш, Далі було призупинено протягом року після закликають всіх студентів, щоб повстати проти влади школи. У 1926

По-английски

Salvador Farther
Farther known at his surrealism works and many consider him brilliant surrealism at one time. But, to understand a riddle, what Сальвадора Farther, it is necessary to accept to glance in the childhood, family, and his inspiration.
Salvador was Farther born in Фігерас, Spain. Farther, being only young men in woman cominated -побутових, pampered much his to have, grandmother, aunt, and trained nurse. All of it attention it was not enough for Farther, and he searched methods constantly, to attract anymore. He was a very disobedient boy.
In age 10, Farther began to profess interest to the art. He created the first picture. To the that pore, he was 15 ago, he created the artistic exhibition already.
In 1921 17-years-old Salvador Farther entered in Madrid to School of the refined arts, in a hope on a fuel his interest in futurism and cubism. Nevertheless it was Farther призупинено for a year then call all students, to rise in revolt against power of school. In 1926