Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

ЛЕКЦІЯ 5_2.

ТЕХНОЛОГІЇ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ: Метод аналізу ієрархій

Бути чи не бути? Як прийняти правильне рішення? Цей вічне питання ми задаємо собі протягом усього життя. І як часто приймаємо рішення в кращому випадку на основі інтуїції, а часто просто «тикаючи пальцем в небо».

Добре відомо, що методами раціонального осмислення складних проблем володіють лише деякі «самородки», які й досягають успіху в житті. Але як же бути іншим? Адже рішення треба приймати щодня! А якщо завдання дуже складна, багатогранна, інформаційно неповна, то тут на одній інтуїції далеко не заїдеш.

Як зробити процес прийняття рішення комфортним, технологічним, а найголовніше, ефективним, якщо Ви - керівник підприємства, або аналітик, або просто людина, яка левову частку свого часу повинен витрачати на це?

В даний час існує безліч інформаційних технологій, що дозволяють гранично полегшити життя і допомогти у вирішенні проблем, пов'язаних з процесами прийняття рішень в різних предметних областях. Зокрема, дуже

По-украински

ЛЕКЦІЯ 5_2.
ТЕХНОЛОГІЇ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ : Метод аналізу ієрархій


Бути чи не бути? Як прийняти правильне рішення? Цей вічне питання мі задаємо собі протягом усього життя. І як часто приймаємо рішення в кращому випадку на основі інтуїції, а часто просто "тикаючи пальцем в небо".
Добрі відомо, що методами раціонального осмислення складних проблем володіють лише деякі "самородки", які й досягають успіху в житті. Але як же бути іншим? Адже рішення треба приймати щодня! А якщо завдання дуже доладна, багатогранна, інформаційно неповна, то тут на одній інтуїції далеко не заїдеш.
Як зробити процес прийняття рішення комфортним, технологічним, а найголовніше, ефективним, якщо Ви - керівник підприємства, або аналітик, або просто людина, яка левову частку свого годині повинний витрачати на це?
В даний годину існує безліч інформаційних технологій, що дозволяють гранично полегшити життя і допомогти у вирішенні проблем, пов'язаних з процесами прийняття рішень в різних предметних областях. Зокрема, дуже