Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

Панас Якович Рудченко народився 13 травня 1849 р. в Миргороді на Полтавщині в родині бухгалтера повітового скарбництва.
Навчався майбутній письменник у початкових школах Миргорода та Гадяча, за старанність і відмінні успіхи щороку нагороджувався «похвальними листами».
У 1862 р. Панас закінчив Гадяцьке повітове училище, з 1863 р. почав служити в канцеляріях Гадяча, Прилук, Миргорода. У вільний від служби час захоплювався літературою, усною народною творчістю. У 1869, 1879 рр. брат Іван Білик надрукував частину зібраних Панасом фольклорних творів у збірниках «Народніпівденноруськіказки».
У 1871 р. Панас переселився до Полтави, працював у губернській скарбниці; писав вірші, прозові твори. Наступного року надрукував свій перший вірш «Україна»в журналі «Правда»за підписом Панас Мирний. У цьому журналі було опубліковано його перший прозовий твір-оповідання «Лихий попутав».
Протягом 1870-1880 рр. Панас Мирний створив цикл «образків з життя»під загальною назвою «Як ведеться, так і

По-украински

Панас Якович Рудченко народився 13 травня 1849 р. в Миргороді на Полтавщині в родині бухгалтера повітового скарбництва.
Навчався майбутній письменник у початкових школах Миргорода та Гадяча, за старанність і відмінні успіхи щороку нагороджувався "похвальними листами".
У 1862 р. Панас закінчив Гадяцьке повітове училище, з 1863 р. почавши служити в канцеляріях Гадяча, Прилук, Миргорода. У вільний від служби година захоплювався літературою, усною народною творчістю. У 1869, 1879 рр. брат Іван Білик надрукував частину зібраних Панасом фольклорних творів у збірниках "Народніпівденноруськіказки".
У 1871 р. Панас переселився до Полтави, працював у губернській скарбниці; писав вірші, прозові твори. Наступного року надрукував свій перший вірш "Україна" в журналі "Правда" за підписом Панас Мирний. У цьому журналі було опубліковано його перший прозовий твір - оповідання "Ліхій поплутавши".
Протягом 1870-1880 рр. Панас Мирний створив цикл "Образків з життя" під загальною назвою "Як ведеться, так і