Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

The Story of Narcissus
Long, long ago, when birds and flowers and trees could talk, a beautiful fountain sprang up in the midst of a forest. Little sun¬beams crept between the leaves, and, as they fell upon it, made it shine like silver.
One day a lad, who had been hunting in the forest, lost sight of his friends. While looking for them, he saw the fountain shining in the sunlight through the trees. He at once turned to it, for he was hot and thirsty.
He stooped down to bathe his burning forehead, and to cool his dry hot lips. But as he bent over the water, he saw his own face in it, as in a glass. He thought it must be some lovely water-fairy, that lived within the fountain, and as he looked he forgot to drink. The bright eyes, the curly hair, the round cheeks, and the red lips were beautiful to him; and he fell in love with that image of himself, but knew not that it was his own image. It smiled when he smiled, and as he spoke, the lips of the face moved as though speaking too,

По-украински

Історія Нарциса
Довго, давно, коли птахи і квітки і дерева змогли сказати, прекрасний фонтан виникає в середині лісу. Маленькі сонячні¬балки повзали між листами, і, оскільки вони валять на цьому, змусив це сяяти подібно до срібла.
Один день юнак, хто був мисливським в лісі, пам'ятки втрати його друзів. Шукаючи їх, він бачив фонтан, сяючий в сонячному світлі через дерева. Він відразу повернув до цього, бо він був гарячий і висохлий.
, який Він спрямувався вниз, щоб купати його лоб, що горить, і, щоб охолодити його сухі гарячі губи. Але як він зігнувся над водою, він бачив своє власне обличчя в цьому, як в склянці. Він думав, що це має бути деяка красива водна фея, що прожито в межах фонтану, і оскільки він подивився, він забуває пити. Яскраві очі, кучеряве волосся, круглі щоки, і червоні губи були прекрасні до нього; і він закохався в це зображення себе, але знав, не що це є його власним зображенням. Воно посміхнулося, коли він посміхнувся, і оскільки він говорив, губи обличчя переміщають неначе розмову теж