Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

Он постучал в окно дома и подошёл к двери. Немного помедлив, осторожно потянул ручку на себя. Дверь податливо отворилась и он , все еще неуверенно, шагнул внутрь.

Оглядевшись он увидел застекленную веранду, которая вся наполнялась лучами вечерних сумерек. Картина была прекрасной: цветы, расставленные на подоконниках, старая софа, на которой небрежно раскинулся плед... Его взгляд упал на пепельницу с двумя окурками, от одного из которых поднималась тонкая струйка дыма ровно вверх.

"Она в доме"... подумал он и направился к крыльцу, ведущему в прихожую, попутно затушив дымящуюся сигарету с матовыми коралловыми следами от губ. Негромко постучав, он спросил: "Есть кто?" Ответа не последовало. Тогда он набрался смелости и отворил входную дверь. В прихожей было тихо, как будто и впрямь никого. "Но ведь сигарета..." - мелькнуло в его голове... Тогда он разочарованно поставил инструменты на пол в прихожей и собрался было уходить, как вдруг услышал ее голос за спиной из соседней комнаты:

По-украински

Він постукав у вікно будинку і підійшов до дверей. Трохи зачекавши, обережно потягнув ручку на себе. Двері податливо відчинилися і він, все ще невпевнено, зробив крок всередину.

Оглядівшись він побачив засклену веранду, яка уся наповнювалася променями вечірніх сутінків. Картина була прекрасною: квіти, розставлені на підвіконнях, стара софа, на якій недбало розкинувся плед... Його погляд впав на попільничку з двома недопалками, від одного з яких піднімалася тонка цівка диму рівно вгору.

"Вона у будинку"... подумав він і попрямував до ганку, що веде в передпокій, попутно загасивши димлячу сигарету з матовими кораловими слідами від губ. Неголосно постукавши, він запитав: "Є хто"? Відповіді не послідувало. Тоді він набрався сміливості і відчинив вхідні двері. У передпокої було тихо, неначе і дійсно нікого. "Але ж сигарета.". - промайнуло в його голові... Тоді він розчаровано поставив інструменти на підлогу в передпокої і зібрався було йти, як раптом почув її голос за спиною з сусідньої кімнати: