Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

Аллен Карр

Легкий способ бросить курить

www.dkniga.ru

«Аллен Карр. Легкий способ бросить курить»: Добрая книга; 2002

ISBN 5 94015 015 2

Аннотация

Главная мысль, красной нитью проходящая через все книги Аллена Карра — это искоренение страха. В самом деле, его талант и его усилия как писателя и терапевта направлены на то, чтобы помочь каждому справиться с тревогами и страхами, которые мешают жить полноценной жизнью и наслаждаться ею. Это ярко демонстрируют его книги, ставшие бестселлерами во многих странах мира: «Легкий способ бросить курить», «Единственный способ навсегда бросить курить», «Легкий способ похудеть», «Как помочь подростку бросить курить» и другие.

В прошлом высококвалифицированный и весьма успешный бухгалтер, Аллен Карр был заядлым курильщиком и выкуривал по сотне сигарет в день.

По-украински

Аллен Карр
Легкий спосіб кинути палити


www.dkniga.ru
"Аллен Карр. Легкий спосіб кинути палити" : Добра книга; 2002
ISBN 5 94015 015 2

Анотація

Головна думка, червоною ниткою що проходить через усі книги Аллена Карра - це викорінювання страху. Насправді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами у багатьох країнах світу : "Легкий спосіб кинути палити", "Єдиний спосіб назавжди кинути палити", "Легкий спосіб схуднути", "Як допомогти підліткові кинути палити" і інші. У минулому висококваліфікований і дуже успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати усе його життя, поки в 1983 році після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він нарешті не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбавитися