Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

1. Сучасний стан ринку та асортимент ноутбуків в Україні.

Все чаще наши соотечественники выбирают в качестве своего первого компьютера не десктоп, а ноутбук. Этому, прежде всего, способствовало выравнивание ценового различия при покупке комплекта «десктоп плюс монитор» и ноутбука. В конечном итоге, учитывая постоянный рост мощности мобильных компьютеров, даже неопытные пользователи отдают им предпочтение. Исходя из существующий динамики, уже к концу года в Украине следует ожидать большего объема продаж портативных ПК по сравнению с настольными. По данным компании «Samsung Electronics в Украине», соотношение продаж ноутбуки/стационарные ПК достигло сейчас примерно одинаковых показателей. К концу этого года перевес ноутбуков составит 55% к 45%.
У I кварталі цього року в Україні продано 170 тисяч ноутбуків, що на 140% перевищує обсяг продажів за аналогічний період минулого року. Найбільш популярний діапазон цін - 5-6 тисяч гривень.
По словам директора компании Dell Ukraine Дмитрия

По-украински

1. Сучасний стан ринку та асортимент ноутбуків в Україні.

Все частіше наші співвітчизники вибирають в якості свого першого комп'ютера не десктоп, а ноутбук. Цьому, передусім, сприяло вирівнювання цінової відмінності при купівлі комплекту "десктоп плюс монітор" і ноутбука. Зрештою, враховуючи постійний ріст потужності мобільних комп'ютерів, навіть недосвідчені користувачі віддають їм перевагу. Виходячи з існуючий динаміки, вже до кінця роки в Україні слід чекати більшого об'єму продажів портативних ПК в порівнянні з настільними. За даними компанії "Samsung Electronics в Україні", співвідношення продажів ноутбуки/стаціонарні ПК досягло зараз приблизно однакових показників. До кінця цього року перевага ноутбуків складе 55% до 45%.
У I кварталі цього року в Україні продане 170 тисяч ноутбуків, що на 140% перевищує обсяг продажів за аналогічний період минулого року. Найбільш популярний діапазон цін - 5-6 тисяч гривень.
За словами директора компанії Dell
<<--- on-line translation is limited --->>