Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

Sports of Great Britain
Table tennis was first Invented in England in about 1880. At first the game had several strange names: Gossima. Whiff Whaff and Ping Pong. It wasn’t until 1926 that the International Table Tennis Association was formed with international championships and rules. Although the game was invented in England British players don’t have much chance in international championships. It’s the Chinese with their fantastic speed and power who win almost every title. Table tennis looks more like gymnastics when the Chinese start playing, with the ball flying over the net at speeds of over 150 kilometres per hour.
There are all kinds of racing in England – horse-racing, motor-car racing, boat-racing, dog-racing, and even races for donkeys. On sports days at school boys and girls run races, and even train for them. There is usually a mile race for older boys, and one who wins it is certainly a good runner.
Usually those who run a race go as fast as possible, but there are some

По-украински

Спорт великобританського
Настільного тенісу був уперше Винайдений в Англії у близько 1880. Спочатку гра мала декілька дивних імен: Gossima. Подих Whaff і Свистять Pong. Його не було до 1926, що Міжнародна Асоціація Настільного Тенісу була сформована з міжнародними чемпіонатами і правилами. Хоча гра була винайдена у англійських гравців британця не мають багато можливості в міжнародних чемпіонатах. Це - китайці з їх фантастичною швидкістю і посилюють, хто виграє майже кожен титул. Настільний теніс нагадує більше гімнастику, коли Китайська стартова гра, з ball перестрибуванням мережа в швидкостях понад 150 кілометрів на годину.
є усі види змагання в швидкості в Англії - поїхати-гоночний, motor-car змагання в швидкості, академічне веслування, вислідити-гоночний, і навіть змагається в швидкості для ослів. На спортивні дні в хлопчиках школи і расах бігу дівчинки, і навіть навчають для них. Є зазвичай мильна раса для старших хлопчиків, і один, хто виграє, це - звичайно хороший суперник.
Зазвичай ті, хто біжить расу йдуть так швидко як можливим, але є деякі