Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

Are you going with the contest?

По-украински

Було королівство і король, який був дуже жирний, тому що він був знайдений з їжі. Він розпочав свій день з великого сніданку в 8 o' годинник і мав легку закуску в 10 і великий ланч в 12. Потім він спостерігав за тенісом або кіньми, потім він мав маленьку легку закуску в 2 пополудні. У 4 він мав сандвічі і в 7 увечері він happilly сів до королівської обідньої партії.
Король мав одну проблему: він захотів внести зміну кожне блюдо . Ось чому усе його кухарі залишили його, тому що їм не сподобалася заміна усе їх рецептів.
"Ми збираємося мати змагання і те, хто говорить мені, що самий незвичайний рецепт може бути королівським кухарем"! король говорив один день.
Наступного дня усі люди, які думали, що вони є хорошими кухарями, прибув в замок короля. Один молодий чоловік бачив, що довга лінія людей і дізнався про змагання короля . Він дізнався про проблему, яку кухарі мали з королем. Їм не сподобалося, король, який говорив їм, що, щоб зробити, поміщає речі в їх горщики і робив кулінарію себе. Так, молодий чоловік