Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

In a market of multiple choices, it is no longer sufficient to produce a product and show your customers that it satisfies one of their basic needs. You must show them it provides benefits other products fail to provide, that it can be supplied at a competitive price and above all, supplied reliably. But in this fast changing world competitors catch up more quickly than ever.
Preferences that consumers have for this or that product work for shorter and shorter periods. Choice makes marketing work.

По-украински

На ринку багаторазових альтернатив, більше не досить робити продукт і показувати вашим клієнтам, що це задовольняє одну з їх основних потреб. Ви повинні показати їм, що це забезпечує приносить вигоду іншій продукції не в змозі забезпечити, що це може поставлятися за конкурентоздатною ціною і найголовніше, поставляв надійно. Але в цьому швидкі світові конкуренти, що змінюються, ловлять швидше, ніж коли-небудь.
Переваги, які споживачі мають для цього або що робота продукту впродовж коротших і коротших періодів. Вибір робить маркетингову роботу.