Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

We cordially invite you to participate in the EAACI Pediatric Allergy and Asthma Meeting – PAAM 2011 – which will be held in the wonderful city of Barcelona, Spain, 13 – 15 October 2011.

This is the second PAAM; the first PAAM in Venice 2009 exceeded all our expectations and was enjoyed by nearly 1’000 participants. This Meeting will be attended by internationally renowned speakers from Europe and around the world, and the scientific programme addresses not only specialists in Pediatric Allergology, but also general pediatricians, specialists in Pediatric Pulmonology and Gastroenterology, general practitioners and researchers dealing with children with allergic diseases.

There will be...

По-украински

Ми сердечно запрошуємо вас брати участь в Педіатричній Алергії EAACI і Зустрічі Астми - PAAM 2011 - який триматиметься в дивовижному місті Барселона, Іспанія, 13 - 15 2011 жовтня.

Це другий PAAM; перший PAAM у Венеції 2009, перевищеній усі наші очікування, і насолодилося приблизно 1'000 учасниками. Цю Зустріч відвідають інтернаціонально знамениті спікери з Європи і у всьому світі, і наукові programme адреси не лише фахівці в Педіатричній Алергології, але і педіатри генерала, фахівці в Педіатричній Пульмонології і Гастроентерології, лікарях загальної практики і дослідниках, що мають справу з дітьми з алергічними хворобами.

Буде...