Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

1271 отец и дядя Поло решили взять в путешествие своего 17-ти летнего сына Марко. Так началось знаменитое 24 летнее путешествие Марко Поло. Путь до Китая был долгий. Старый хан Хубилай принял семью Поло очень радушно. Старшие Поло занимались торговлей, а юноша выполнял дипломатические поручения хана. Он бывал во многих районах от побережья до Восточного Тибета.

Семья Поло прожила в Китае 17 лет. Весной 1292 года флот из четырнадцати четырех мачтовых кораблей отплыл из порта Зайтун. Во время путешествия вокруг восточных и южных берегов Азии Марко Поло узнал о Японии, о островах Индонезии, о стране Чамбо на восточном берегу Индокитая. Из Тихого океана в Индийский корабли прошли Малаккским проливом, сделали трехмесячную остановку на берегу о-ва Суматра.

После остановки на о-ве Цейлон и плавания вдоль западных берегов Индии корабли вошли в Персидский залив и бросили якорь в городе Ормузе. Во время плавания по индийскому океану Марко Поло удалось получить некоторые сведения об

По-украински

1271 батько і дядько Поло вирішили узяти в подорож свого 17-ти літнього сина Марко. Так почалося знамените 24 літня подорож Марко Поло. Шлях до Китаю був довгий. Старий хан Хубилай прийняв сім'ю Поло дуже привітно. Старші Поло займалися торгівлею, а юнак виконував дипломатичні доручення хана. Він бував у багатьох районах від узбережжя до Східного Тібету.

Сім'я Поло прожила в Китаї 17 років. Навесні 1292 року флот з чотирнадцяти чотирьох щоглових кораблів відплив з порту Зайтун. Під час подорожі навколо східних і південних берегів Азії Марко Поло дізнався про Японію, про острови Індонезії, про країну Чамбо на східному березі Індокитаю. З Тихого океану в Індійський кораблі пройшли Малаккською протокою, зробили тримісячну зупинку на березі о-ва Суматра.

Після зупинки на о-ве Цейлон і плавання уздовж західних берегів Індії кораблі увійшли до Персидської затоки і кинули якір в місті Ормузе. Під час плавання по індійському океану Марко Поло вдалося отримати деякі відомості о