Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

The total price for the car is $7,200. I can tell you the car is in excellent condition and it was not involved in any accident or something else.
The car was kept in a garage and doesn't need repairings. It has not problems with the engine, no scratches. The car is paid off, no debts, no liens.
I live in United Kingdom and the car is registered in Ukraine. The car has ukrainian plate number. Ukrainian license plates.
My brother owned this car, he lived in Kiev, Ukraine. My brother died seven months ago in a motorcycle accident and now i'm the owner of the car but I decided to sell it. The machine has the steering wheel on the left side, it's difficult for me to drive it in England. I also don't want to get rich on the death of my brother so that's why I have lowered the price.
I just want to sell it to a buyer that serious will take care of the car just as my brother did, who was a Non-smoker, and so it is a Non-smoking car. He took the car once a month to a specialized service for

По-украински

Повна ціна для автомобіля - $7, 200., який я можу говорити вам, що автомобіль знаходиться в чудовій умові, і це не було залучене у будь-який нещасний випадок або що-небудь ще.
Автомобіль тримався в гаражі і не потрібний відновлення. Це не має проблем з двигуном, немає подряпин. Автомобіль є виплатив повністю, немає боргів, немає запорук.
Я живу в Сполученому Королівстві і автомобіль відзначається в Україні. Автомобіль має номер ukrainian тарілки. Українські номерні знаки.
Мій брат володів цим автомобілем, він жив в Києві, Україна. Мій брат помер сім місяців тому в нещасному випадку мотоцикла і зараз я - власник автомобіля але я вирішив продати це. Машина має рульове колесо з лівого боку бічний, важко для мене вгнати це в Англію. Я також не хочу розбагатіти на смерті мого брата таким чином, що - те, чому я понизили ціну.
Я тільки хочу продавати її покупцеві, що серйозно піклуватиметься про автомобіль точно так, як і мій брат зробив, ким був Некурящий, і так це - вагон для Некурящих. Він узяв автомобіль щомісячно в обслуговування, що спеціалізується, для