Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

Randy Orton doesn't have many interests. Other than listening to Metallica or Pantera and watching the occasional movie, wrestling is his life…or, as he would tell you, his destiny.

It's easy to understand why. His father is WWE Hall of Famer "Cowboy" Bob Orton, his uncle Barry "Barry O" Orton, and his grandfather "The Big O," the late Bob Orton, Sr. Most kids remember their first ball game or school play; Randy's childhood memories include sitting in the kitchen of his family's St. Louis home with "Rowdy" Roddy Piper and Greg "The Hammer" Valentine, and repairing a broken banister leaned on by Andre the Giant. He wasn't even five years old when he watched his father knock out "Mr. Wonderful" Paul Orndorff in the main event at the inaugural WrestleMania, but he already knew he wanted to be a WWE Superstar.

Randy's parents tried dissuading him; his father even warned that life in the ring meant a life on the road, away from family. Yet Randy, seeing how his friends perceived his

По-украински

Брудний Orton не має багатьох інтересів. Окрім прислухався до Metallica або Pantera і подивився випадковий фільм, займаючись боротьбою - його життя.чи, оскільки він говорив би вам, його доля.

Це легко для розуміння, чому. Його батько - WWE Зал "Ковбоя" Famer Боб Orton, його дядько Barry "Barry O" Orton, і його дід "Великий O," пізній Боб Orton, Вр. Найбільше дітей пам'ятають свою першу ball гру або гру школи; Дитяча пам'ять бродяги включає засідання в кухні його сім'ї Святий Луіс удома з "Шумним" Родді Piper і Greg "Молоток" Валентин, і ремонтуючи розбиті перила, що покладаються Andre Гігант. Він не був навіть п'ять похилого віку, коли він спостерігав за його батьком вибити "містера Дивовижного" Поля Orndorff в головному випадку у вступному WrestleMania, але він вже знав, що він хоче бути суперзіркою WWE.

Батьки бродяги пробували відговорювання його; його батько навіть попередив, що життя в дзвінку має на увазі життя на дорозі, далеке від сім'я. Все ж Брудний, дивлячись, як його друзі сприйняли його