Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

«ОСОБЕННОСТИ УСЛОВИЙ ДВИЖЕНИЯ В ОСЕННЕ-ЗИМНИЙ ПЕРИОД»
(ПОВТОРНЫЙ ИНСТРУКТАЖ)


Пришла осень, дорога становится влажной, мокрой (а скоро и скользкой). И те небольшие погрешности, которые водителям прощала сухая дорога, теперь могут привести к тяжелым последствиям. Поэтому, прежде чем нарушить Правила (проскочу, обгоню, остановлюсь как в чистом поле), вспомните, к каким последствиям может привести такая выходка.
Вспомните, что за Вашей спиной пассажиры, много пассажиров. И жизнь каждого из них стоит дорого. Слишком дорого, чтобы нарушать Правила дорожного движения.

ЕЩЕ РАЗ НАПОМИНАЕМ:
1. Максимальная скорость в городе – 60 км/час. Это почти 17 метров в секунду. Реакция водителя на возникшую опасность – 1,5 секунды. Еще полсекунды уходит на передачу импульса ноге, нажатие педали и передачу усилия от педали к тормозам. Только потом машина тормозит.
2. Безопасная

По-украински

"ОСОБЛИВОСТІ УМОВ РУХУ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД"
(ПОВТОРНИЙ ІНСТРУКТАЖ)


Прийшла осінь, дорога стає вологою, мокрою (а скоро і слизькою). І ті невеликі погрішності, які водіям прощала суха дорога, тепер можуть привести до тяжких наслідків. Тому, перш ніж порушити Правила (проскочу, обжену, зупинюся як в чистому полі), згадаєте, до яких наслідків може привести така витівка.
Згадаєте, що за Вашою спиною пасажири, багато пасажирів. І життя кожного з них коштує дорого. Занадто дорого, щоб порушувати Правила дорожнього руху.

Ще раз НАГАДУЄМО:
1. Максимальна швидкість в місті - 60 км/год. Це майже 17 метрів в секунду. Реакція водія на виниклу небезпеку - 1,5 секунд. Ще півсекунди йде на передачу імпульсу нозі, натиснення педалі і передачу зусилля від педалі до гальм. Тільки потім машина гальмує.
2. Безпечна