Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

Вождение зимой
При сильных морозах необходимо также обратить внимание на одежду водителя, утепление кабины и исправность системы отопления и обдува лобового стекла, на качество тормозной жидкости в приводе гидравлических тормозов, предотвращение замерзания конденсата в пневматическом приводе тормозов.

Сильный снегопад требует снижения скорости из-за резкого уменьшения видимости и появления на проезжей части снежного покрова, ухудшающего условия движения и увеличивающего тормозной путь.

По накатанной снежной дороге следует двигаться с умеренной скоростью, так как слой укатанного снега уменьшает сцепление и увеличивает тормозной путь. Нельзя заезжать передними колесами в снег на обочине, поскольку автомобиль может «затянуть» с дороги.

Небольшие сугробы преодолевают с разгона, используя инерцию автомобиля. Если заснеженный участок длинный, нужно заранее включить передачу, которая обеспечит его преодоление без остановки. Остановившийся автомобиль следует осадить по колее назад и с

По-украински

Водіння взимку
При лютих морозах необхідно також звернути увагу на одяг водія, утеплення кабіни і справність системи опалювання і обдування лобового скла, на якість гальмівної рідини в приводі гідравлічних гальм, запобігання замерзанню конденсату в пневматичному приводі гальм.

Сильний снігопад вимагає зниження швидкості із-за різкого зменшення видимості і появи на проїжджій частині снігового покриву, погіршуючого умови руху і збільшуючого гальмівний шлях.

По накатаній сніговій дорозі слід рухатися з помірною швидкістю, оскільки шар снігу, що укотив, зменшує зчеплення і збільшує гальмівний шлях. Не можна заїжджати передніми колесами в сніг на узбіччі, оскільки автомобіль може "затягнути" з дороги.

Невеликі замети долають з розгону, використовуючи інерцію автомобіля. Якщо засніжена ділянка довга, треба заздалегідь включити передачу, яка забезпечить його подолання без зупинки. Автомобіль, що зупинився, слід обложити по колії назад і з