Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-украински

3) Записуйтесь на прийом до стоматолога, як тільки вам прийде в голову ця думка. Почасти - це вже сигнал того, що морально ви готові до відвідування лікаря (і нехай це вас не дивує). Як людина порядна, ви просто не дозволите собі не з'явитися в зазначений час.
4) Вже перебуваючи у кріслі, постарайтеся розслабитися, подумайте про що - небудь приємне (наприклад, про те, як здорово жити без зубного болю), зробіть кілька глибоких вдихів і - відверніться від того, що відбувається. Ви - в руках надійного людини, який все зробить швидко і правильно.

По-английски

3) Written down on a reception to stomatology, as soon as this idea will come in a head you. Partly - it already signal of that morally you are ready to the visit of doctor(and let it not surprise you). As a man is decent, you will not simply allow to the soba not to appear in the marked time.
4) Already being in an arm-chair, try to relax, think about what - небудь pleasant(for example, about that, how healthily to live without a toothache), do a few deep inhalations and - turn aside from that takes place. you - in hands reliable man, that all will do quickly and correctly.