Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-украински

В Лос-Анджелесі поліції і пожарній службі довелось мати справу з голим чоловіком, який викарапкався на небезпечну для життя висоту.

Представники поліції повідомили, що чоловік під'їхав на своєму авто до поліцейського відділку, припаркувався біля нього, вийшов на вулицю і почав лізти вгору на башту зв'язку. Висота конструкції складає не багато, не мало — 67 метрів. По дорозі нагору «спайдермен» знімав з себе одяг і до вершини дістався абсолютно голим. Подорож не проходила в тиші — чоловік викрикував фразу «Вперед, солдати християнства!».

Рятувальникам знадобилось близько чотирьох годин, щоб зняти цього «воїна християнства» з антени. Навколо башти були розкладені спеціальні надувні подушки, а міліція спускала чоловіка за допомогою спеціального

По-русски

В Лос-Анджелесе полиции и пожарній службе пришлось иметь дело с голым мужчиной, какой викарапкався на опасную для жизни высоту.

Представители полиции сообщили, что мужчина подъехал на своем авто к полицейскому участку, припарковался около него, вышел на улицу и начал лезть вверх на башню связи. Высота конструкции складывает не много, не мало - 67 метры. По пути наверх "спайдермен" снимал из себя одел и до вершины добрался абсолютно голым. Путешествие не проходило в тишине - мужчина выкрикивал фразу "Вперед, солдаты христианства"!.

Спасателям понадобилось около четыре часа, чтобы снять этого "воина христианства" из антенны. Вокруг башни были разложены специальные надувные подушки, а милиция спускала мужчину с помощью специального