Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

Hirvonen began the season finale trailing Loeb by eight points and needed to beat his French rival this weekend to stand any chance of clinching his first world crown.

Shortly after overtaking Loeb for the lead on Friday morning, Hirvonen’s hopes were left in tatters when he damaged the radiator of his Ford Fiesta RS WRC spinning into a tree stump buried in an earth bank on the first Dyfnant stage.

While Hirvonen conceded his chances were over after he failed to return to midday service in Builth Wells, his Ford mechanics attempted to carry out repairs to his damaged car in an effort to enable his restart on day three.

However, Ford team chief Malcolm Wilson has confirmed that Hirvonen will go no further on the challenging gravel event.

“The engine is too badly damaged following a spin on stage seven which resulted in the radiator being damaged and subsequent driving with no coolant due to hole in the radiator,” said Wilson.

Hirvonen’s team-mate Jari-Matti Latvala, currently 1.1s

По-украински

Hirvonen почав сезонний фінал, що тягне Loeb вісьмома пунктами, і треба було бити його Французького конкурента в цей вихідний, щоб терпіти будь-яку можливість укладення його першої світової корони.

Незабаром після перехоплення Loeb для керівництва в п'ятницю уранці, надії Hirvonen були відправився в лахміття, коли він пошкодив радіатор його, Фієста Форда RS WRC, спінінг в tree пні, поховав в земляному банку на першій стадії Dyfnant.

Поки Hirvonen визнав, що його можливості закінчуються після того, як він був не в змозі повернутися до полуденної послуги з Колодязів Builth, його механіка Форда спробувала здійснити ремонти до його пошкодженого автомобіля з метою дозволити його повторний запуск на день три.

Проте, лідер команди Форда Малкольм Wilson підтвердив, що Hirvonen триватиме багатообіцяючу подію гравію нічого подальшого.

"Двигун занадто погано пошкоджений, послідувавши кружляння за стадією сім, який призводив до радіатора, що був пошкодженим і подальшим рухом без охолоджувального середовища із-за діри в радіаторі," повідомив Wilson.

Hirvonen гравець тому ж команди Jari-Matti Latvala, зараз 1.1s