Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-украински

У зміст курсу включені нові теоретичні та експериментальні дані психологічної науки, в тому числі – зарубіжної. При розгляді психологічних проблем реалізується історичний та системний підхід.
Курс “Методика діагностики психічного розвитку дітей дошкільного і шкільного віку та консультація батьків” складається з конкретних діагностичних, корекційних та консультативних методик. Це допомагає практичному психологу у підборі методик, у складанні програми роботи у школі на протязі учбового року.
Курс побудовано так, щоб практичні психологи змогли використовувати методики тестування, спостереження, анкетування

По-русски

В содержание курса включены новые теоретические и экспериментальные данные психологической науки, в том числе - зарубежной. При рассмотрении психологических проблем реализуется исторический и системный подход.
Курс "Методика диагностики психического развития детей дошкольного и школьного возраста и консультация родителей" состоит из конкретных диагностических, коррекционных и консультативных методик. Это помогает практическому психологу в подборе методик, в составлении программы работы в школе на сквозняке учебного года.
Курс построено так, чтобы практические психологи смогли использовать методики тестирования, наблюдения, анкетирования