Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-украински

У сучасних умовах установка сантехніки і побутових приладів – це одна зі сфер, яка користується підвищеним попитом серед приватних осіб і різного роду компаній, організацій і т.д. Насправді установка сантехніки, це досить таки складні сантехнічні роботи, що вимагають від фахівців особливих навичок і досвіду, тому не варто довіряти всім тим, хто пропонує платні послуги встановлення сантехніки, так як, на жаль, є фахівці, які виконують сантехнічні роботи не на дуже високому рівні, а також не рекомендується займатися цим самостійно.
Справа в тому, що установка сантехніки чи іншого обладнання та дотримання всіх пунктів, прописаних в інструкціях, буде залежати ефективність і тривалість їх функціонування. Установка сантехніки це складний процес, але якщо ви зважилися виконати його самостійно то дотримуйтеся рекомендації по установки сантехніки:
перед установкою сантехніки уважно вивчіть інструкцію з установки сантехніки;
Не приступайте до встановлення сантехніки, якщо вам щось не зрозуміло

По-русски

сфер, яка користується підвищеним попитом серед приватних осіб і різного роду компаній, організацій і т.д. Насправді установка сантехніки, це досить таки складні сантехнічні роботи, що вимагають від фахівців особливих навичок і досвіду, тому не варто довіряти всім тим, хто пропонує платні послуги встановлення сантехніки, так як, на жаль, є фахівці, які виконують сантехнічні роботи не на дуже високому рівні, а також не рекомендується займатися цим самостійно.