Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

Балет
Балет (фр. ballet, від лат. ballo - танцюю) - вид сценічного мистецтва, основними виразними засобами якого є нерозривно пов'язані між собою музика і танець.
Найчастіше всього в основі балету лежить якийсь сюжет, драматургічний задум, лібрето, але бувають і безсюжетні балети. Основними видами танцю в балеті є класичний танець і характерний танець. Важливу роль тут відіграє пантоміма, за допомогою якої актори передають почуття героїв, їх «розмову» між собою, суть того, що відбувається. У сучасному балеті широко використовуються також елементи гімнастики та акробатики.
Зародження балету
Балет зародився в Італії в епоху Відродження (XVI ст.) спочатку як об'єднана єдиним дією або настроєм танцювальне сценка, епізод у музичному поданні, опері. Запозичений з Італії у Франції розквітає придворний балет як пишне урочисте видовище. Музичну основу перших балетів ( «Комедійний балет королеви», 1581) становили народні і придворні танці, входили до старовинну сюїту. У другій половині XVII

По-украински

Балет
Балет (фр. ballet, від лат. ballo - танцюю) - вид сценічного мистецтва, основними виразними засобами якого є нерозривно пов' язані між собою музика і танець.
Найчастіше всього в основі балету лежить якийсь сюжет, драматургічний задум, лібрето, але бувають і безсюжетні балети. Основними видами танцю у балеті є класичний танець і характерний танець. Важливу роль тут відіграє пантоміма, за допомогою якої актори передають почуття героїв, їх "розмову" між собою, суть того, що відбувається. У сучасному балеті широко використовуються також елементи гімнастики та акробати.
Зародження балету
Балет зародився в Італії в епоху Відродження (XVI ст.) спочатку як об' єднана єдиним дією або настроєм танцювальне сценка, епізод у музичному поданні, опері. Запозичений з Італії у Франції розквітає придворний балет як пишне урочисте видовище. Музичну основу перших балетів ( "Комедійний балет королеви", 1581) становили народні і придворні танці, входили до старовинну сюїту. У другій половині XVII