Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

Двое судебных приставов прибывают на остров, чтобы расследовать побег пациентки из расположенной там клиники-тюрьмы для сумасшедших маньяков и опасных преступников. Но чем дальше заходит расследование, тем подозрительнее выглядит руководство клиники, а следователи начинают ощущать, что сами попали в ловушку. Живой классик Мартин Скоросезе, триумфатор "Оскара-2007" за фильм "Отступники", снял "Остров проклятых" - картину невероятной мощи с оригинальной концовкой, которую сначала лучше посмотреть, а потом что-либо читать о ней.

Все, что вам надо знать об "Острове проклятых" до просмотра - это великое кино, которое обязательно надо смотреть; в конце дадут все ответы, и развязка будет неожиданной. Традиционный для Скоросезе почти трехчасовой хронометраж немного отпугивает, но поверьте: загадка фильма того стоит. В одном из диалогов в картине пациентка клиники на острове говорит герою ДиКаприо: "Вы очень умны. Это вам повредит". Так, в общем, и выходит.

Перед походом в кино

По-украински

Двоє судових приставів прибувають на острів, щоб розслідувати втечу пацієнтки з розташованої там клініки-в'язниці для божевільних маніяків і небезпечних злочинців. Але чим далі заходить розслідування, тим підозріліше виглядає керівництво клініки, а слідчі починають відчувати, що самі потрапили в пастку. Живий класик Мартін Скоросезе, тріумфатор "Оскара-2007" за фільм "Відступники", зняв "Острів проклятих" - картину неймовірної потужності з оригінальною кінцівкою, яку спочатку краще подивитися, а потім що-небудь читати про неї.Усе, що вам потрібно знати про "Острів проклятих" до перегляду - це велике кіно, яке обов'язково потрібно дивитися; у кінці дадуть усі відповіді, і розв'язка буде несподіваною. Традиційний для Скоросезе майже тригодинний хронометраж трохи відлякує, але повірте: загадка фільму того коштує. У одному з діалогів в картині пацієнтка клініки на острові говорить героєві ДиКаприо : "Ви дуже розумні. Це вам пошкодить". Так, загалом, і виходить.Перед
<<--- on-line translation is limited --->>