Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-украински

[20:56:25] aleksandra pisanetskaya: Український ринок хлібобулочних напівфабрикатів ще дуже молодий порівняно з європейським. Але споживання активно зростає не тільки в ресторанах високої цінової категорії, але і в магазинах з демократичними цінами. Організація відділу гарячої випічки в супермаркеті піднімає статус магазина в очах відвідувачів, в кілька разів збільшує продаж хліба та хлібобулочних виробів і інших продуктів харчування.
Виготовлення виробів за технологією відкладеного випікання допомагає гармонізувати відносини виробника і торгових мереж. За її допомогою компанії можуть краще розрахувати організацію нових виробництв , взявши за основу більш рівномірне завантаження і високу ступінь автоматизації, постійно відслідковувати якість продукції. Вироби можуть централізовано закуповуватись і зберігатись , при цьому термін зберігання залежить від типу технології , що застосовується.
Завдяки цьому технологічному варіанту можливо отримати за мінімальний час свіжу ароматну

По-русски

[20: 56: 25] aleksandra pisanetskaya: Украинский рынок хлебобулочных полуфабрикатов еще очень молод сравнительно с европейским. Но потребление активно растет не только в ресторанах высокой ценовой категории, но и в магазинах с демократическими ценами. Организация отдела горячей выпечки в супермаркете поднимает статус магазина в глазах посетителей, в несколько раз увеличивает продажу хлеба и хлебобулочных изделий и других продуктов питания.
Изготовление изделий по технологии отложенного выпекания помогает гармонизировать отношения производителя и торговых сетей. За ее помощью компании могут лучше рассчитать организацию новых производств,, взяв за основу более равномерную загрузку и высокую степень автоматизации, постоянно отслеживать качество продукции. Изделия могут централизовано закупаться и храниться, при этом срок хранения зависит от типа технологии, что применяется.
Благодаря этому технологическому варианту возможно получить за минимальное время свіжу ароматную