Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-украински

Дозування фторреагентів та контроль за процесом дозування є визначальними в процесі обробки питної води. Фтор – компонент, який необхідний для нормального функціонування організму, адже його нестача викликає захворювання зубів – карієс, на який страждає 95% населення світу. А надлишки фтору в організмі викликають захворювання кісткової тканини – флюороз. До того ж, фтор – радіопротектор, який виводить стронцій з організму.

Фтор може вводитися в організм різними шляхами, а саме: з молоком, морепродуктами, з шоколадом, сіллю, хлібом, пігулками. Але найбільш безпечний, ефектний і масовий шлях вводу фтору до організму людей – з питною водою. В Україні знайшли поширення кремнефтористий натрій та фторид-біофторид амонію.

По-русски

Дозирования фторреагентів и контроль за процессом дозирования являются определяющий в процессе обработки питьевой воды. Фтор - компонент, который необходим для нормального функционирования организма, ведь его недостаток вызывает заболевание зубов - кариес, на который страдает 95% население мира. А излишки фтора в организме вызывают заболевание костной ткани - флюороз. К тому же, фтор - радиопротектор, который выводит стронций из организма.

Фтор может вводиться в организм различными путями, а именно: с молоком, морепродуктами, с шоколадом, солью, хлебом, пилюлями. Но наиболее безопасный, эффектный и массовый путь вводу фтора к организму людей - с питьевой водой. В Украине нашли распространение кремнефтористий натрий и фторид-біофторид аммонию.