Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

I am a trained horse rider and can manger most of the animals. I have immense love for the beings and wish to do Horse jobs in you circus. I understand that you will be moving to different places, along with your troop, in California to display your talent. I assure you that I would prove very useful in increasing your reputation. Please consider this as my application to work for your circus.

I have been working with the lions club for the past two years and had always had a strong desire to work and travel with a circus. In this period I have also worked with a couple of circuses but only for a short time because I was unable to move with them. I had some family commitments in the past which I no longer do. I fulfill all the essential skills to be a part of the circus and I hope you consider me for the job.

I am strong and athletic, outgoing and handle most of the animals. Apart from having excellent horse training skills, I can also work with big cats, elephants and seals. I

По-украински

Я - навчений кінний вершник і можу ясла більшість з тварин. Я маю величезним люблять для існування і бажають Поїхати верхи роботи у вас цирк. Я розумію, що ви переміщатиметеся на різні місця, разом з вашим загоном, в Каліфорнії, щоб показати ваш талант. Я запевняю вас, що я виявився б дуже корисним у збільшенні вашої репутації. Розглядайте це як моє застосування, щоб працювати для вашого цирку.

Я працюю з клубом левів для минулого часу два роки і завжди мав сильне бажання працювати і подорожувати з цирком. У цьому періоді я також працювали з парою цирків але тільки ненадовго, тому що я був не в змозі рухатися з ними. Я мав деякі сімейні зобов'язання в минулому, який я більше не роблю. Я виконую усі істотні навички, щоб бути частиною цирку і я сподіваюся, що ви розглядаєте мене для роботи.

Я сильний і атлетичний, перевершуючи і управляють більшістю з тварин. Не кажучи вже про наявність чудових кінних учбових навичок, я можу також працювати з великими котами, слонами і друком. Я