Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-русски

Кормушка с секретом.

Утомило «глухозимье»… Всё чаще ловлю себя на мысли «скорей бы весна, что-ли». Оживлённо обсуждаемая тема «Пенопласт! Что клюет на пенопласт?» подтолкнула меня на то, чтобы черкнуть пару строк про один из уловистых вариантов применения «пены».

Сам я впервые услышал о его использовании на рыбалке четверть века назад от одногруппника по Академии им. Жуковского. Витька приехал тогда в Москву на учёбу из славного города Энгельс, что на Волге. И рассказал, а позже на подмосковном озере и продемонстрировал похожий на мой сегодняшний девайс. С тех пор мирную рыбу часто ловлю именно таким образом. Постоянно экспериментируя, советуясь с коллегами, в конце концов пришёл к тому варианту, о котором и пойдёт разговор ниже.

Сразу оговорюсь, что наиболее он результативен при ловле карпа и карася. Практически все рыбаки видели подводные съёмки о кормёжке карпа. Вот под этого «пылесоса» и создана такая снасть. В ней пенопластовым шарикам отведена роль помощника

По-украински

Годівниця з секретом.

Натомило "глухозимье". Все частіше ловлю себе на думці "скоріш би весна, что-ли". Жваво обговорювана тема "Пінопласт! Що клює на пінопласт"? підштовхнула мене на те, щоб черкнути пару рядків про один з уловистих варіантів застосування "піни".

Сам я уперше почув про його використання на риболовлі чверть віки тому від одногрупника по Академії ім. Жуковского. Витька приїхав тоді в Москву на навчання із славного міста Енгельс, що на Волзі. І розповів, а пізніше на підмосковному озері і продемонстрував схожий на мій сьогоднішній девайс. Відтоді мирну рибу часто ловлю саме таким чином. Постійно експериментуючи, радячись з колегами, врешті-решт прийшов до того варіанту, про який і піде розмова нижче.

Відразу обмовлюся, що найбільш він результативний при лові коропа і карася. Практично усі рибалки бачили підводні зйомки про годування коропа. Ось під цього "пилососа" і створена така снасть. У ній кулькам пінопластів відведена роль помічника