Онлайн переводчик http://translate.meta.ua
поменять
По-английски

Sandra said that her family came from the Bronx so she knew the problems caused by crime. She told me that she had seen two muggings and her older brother had problems with drugs. She said she hadn't wanted to just sit there and do nothing so she had joined the NYPD. When I asked about her present job, she replied that time she was working in homicide but that she had only been there since the year before. She said they had had some difficult cases and were working on a big one then but she couldn't tell me about it. i asked her if she had ever been in any danger . She then admitted that a dangerous incident had happened the month before. She said that they had been looking for a suspect near a factory and had seen an individual fitting the description. She told me that when they had tried to arrest him, he had pulled a knife on them . She confesses that she had had to shoot him but she had not hurt him badly. She said that the day before she had received a bravery award for it.

Finally, Sandra talked about her future. She told me she liked her job but that it was stressful and that her family worried about her all the time. That day she had spoken to her father about her job. She said she was going to stop doing it after she got married the following year - she wouldn't feel the same about taking risks. She said that if they had children she would try to get a different job on a shop.

По-украински

Sandra сказала, що це її сім'я приходить з Bronx, так що вона знала проблеми, викликані злочином. Вона говорила мені, що вона побачила, що два грабежи з насильством і її старший брат мають проблеми з наркотиками. Вона сказала, що вона не захотіла тільки сидіти там і не робити нічого, так що вона мала приєднався до NYPD. Коли я запитав про неї подарували роботу, вона відповіла, що час, коли вона працювала у вбивстві але що вона тільки була там починаючи з року перед. Вона сказала, що вони мали деякі важкі випадки і працювали над великим потім але вона не змогла сказати мені про це. i запитав у неї, якщо вона коли-небудь наражалася на будь-яку небезпеку . Вона потім визнала, що небезпечний інцидент стався місяць. Вона сказала, що вони шукали підозрюваного біля фабричного і бачили індивідуума, примірка опису. Вона говорила мені, що, коли вони пробували заарештувати його, він мав натягнув їх ножа . Вона признається, що їй довелося застрелити його але вона не мала роблять боляче йому страшно. Вона сказала, що напередодні вона отримала хоробрість нагороджують для цього.

Нарешті, Sandra говорила про її майбутнє. Вона говорила мені, що їй сподобалася її робота але що це було напружено і це її сім'я хвилювалася про неї увесь час. У цей день вона звернулася до її батька про її роботу. Вона сказала, що вона збирається переставати виконувати це після того, як вона одружилася наступний рік - вона не зможе відчути те ж із-за ризику. Вона сказала, що, якщо вони мали дітей, вона пробувала б найнятися на різну роботу на магазині.